Студентський гурток інженерного спрямування

Моделювання Складних Інженерних Систем

із застосуванням 3D технологій

кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій

Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є. О. Патона

Керівник гуртка: Віктор Дубнюк

ПРО ГУРТОК

ПУБЛІКАЦІЇ ГУРТКІВЦІВ

ПРОЄКТИ

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Шановні відвідувачі сайту!

З 16 листопада почала свою роботу найбільша промислова виставка в Україні«Міжнародний промисловий форум 2021». Він включає в себе спеціалізовані виставки у металообробці, машинобудуванні та суміжних галузях.

Відвідувачі виставки МПФ-2014

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі та послуги.

Выставка МПФ-2012

Головний менеджер фірми, що представляє в Україні світового виробника обладнання для обробки листового металу, серед представників міністерств та директорів підприємств

Кожного року цікаво відвідувати цей форум, дивитись на надсучасне технологічне обладнання. Багато фірм демонструє саме лазерне технологічне обладнання. Завжди дивуєшся новим можливостям верстатів, застосуванню додаткового устаткування, яке спрощує обслуговування верстату та підвищує його продуктивність.

Выставка МПФ-2013

Надсучасний координатно-вирубний прес

А ще дуже приємно зустрічати наших випускників на багатьох стендах, які працюють на відомих фірмах та великих підприємствах України, у представництвах відомих закордонних компаній.

Выставка МПФ-2014 2

Ось таке воно звичайне сучасне диво – 3D-принтер.

Раніше викладачі кафедри проводили організовані екскурсії, розповідали про можливості та властивості представленого обладнання і самі уважно слухали представників фірм, які багато цікавого та повчального розповісти про представлене обладнання.

Іноземні студенти нашої кафедри на форумі

Пропоную усім кого цікавлять новинки в галузі машинобудування обов’язково відвідати цей захід. Виставка працює лише до 19 листопада (лише до 14.00) включно!

18 листопада 2021 р.

Гифки Фейерверк Feuerwerk GIF

З Днем Студента!

Вітаю УСІХ студентів! І теперішніх і минулих!

І тих, хто забув, як це бути студентом, і тих хто відчуває себе вічним студентом!

Нехай у Вашому Житті усе буде ГАРАЗД! Здоровя, Натхнення та Успіху!

17.11.2021 р.

Шановні відвідувачі!

Ми ду-уже молодий гурток і почали працювати всього два роки тому. Мабуть це був не найкращий час. Але якщо чекати, то можна й не дочекатись! Але в нас вже є емблема. І зараз з’являється й сайт. Скоро сподіваюсь буде й кабінет з ремонтом, меблями та обладнанням.

Пропоную Вам ознайомитись із діяльністю гуртка, його направленістю та, якщо виникне бажання, прийняти участь у його роботі. Які завдання переслідує гурток і що встигли напрацювати гуртківці, стане зрозуміло з тих публікацій, що розміщено на сайті.

Головне, у нас є 3D-принтер на якому можна швидко втілювати ідеї, які до Вас приходять.

Чекаю на нових гуртківців!

З найкращими побажаннями,

Віктор Л. Дубнюк, керівник гуртка «МСІС»

15 листопада 2021 року

До речі, гурток створено при кафедрі лазерної техніки та фізико-технічних технологій (ЛТФТ) що структурно належить до Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. О. Патона (ННІМЗ ім. Є. О. Патона) і все це входить до складу Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Copyright © 2021 Victor L. Dubniuk    При використанні матеріалів сайту необхідно погодження та посилання